Karrier

Úgy gondolodhogy határozotttalpraesett személyiség vagy?

Akkor ne keress tovább, hanem jelentkezz hozzánk!

Key Account Manager

Amiért érdemes minket választanod:
  • A kihívásokkal telibb időszakokban is zavartalanul, teljes gőzzel működött a szervezet, ügyelve kollégáink és családjaik egészségére és biztonságára.
  • Büszkék vagyunk arra, hogy kollégáink nagyrésze évek óta, de vannak, akik már a kezdetektől erősítik csapatunkat.
  • A 200 fős állományunk csupa tapasztalt vezetőből és képzett szakemberből áll, akik nem csak szaktudásuk miatt kiemelkedők, hanem kedves, együttműködő, támogató emberek is egyben.
  • Több mint 30 éve az IT piac meghatározó piaci szereplői vagyunk
  • Ismert vállalat vagyunk a versenyszférában és a közbeszerzés területén egyaránt
  • Rugalmas munkaidővel rendelkezel és lehetőséged van Home Office-ból dolgozni.
  • Bármikor számíthatsz a csapat segítségére, támogatni fogják az elképzeléseidet.
Amit mi tudunk nyújtani a számodra:
  • Versenyképes fizetés, amely évente felülvizsgálatra kerül
  • Forgalom-arányos jutalékrendszerben való részvétel a próbaidő után
  • Üzleti kapcsolatok építése gyártóinkkal, partnereinkkel
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség az áruházunkban
  • Céges gépjármű biztosítása
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetőség
  • Céges tanfolyamok, nyelvoktatás, gyártói rendezvények
  • Csapatépítők, családi napok, ünnepségek
Egy munkanapod az alábbi feladatokból fog állni:
  • Napi szintű kommunikáció partnerekkel, gyártókkal és beszállítókkal egyaránt.
  • Munkád elengedhetetlen része a kapcsolatépítő tárgyalások megtervezése, szervezése és lebonyolítása a versenyszféra és a közbeszerzésben egyaránt
  • Partnerekhez kapcsolódó szerződéskötések teljeskörű menedzselése, illetve részvétel az ügyfelekre szabott üzleti, kereskedelmi, műszaki feltételek kialakításában
  • Folyamatosan bővítsd a potenciális ügyfélkörödet, ragadd meg a lehetőségeket a kapcsolatteremtésre
  • Képviselni fogod a cégünket kiállításokon, rendezvényeken, konferenciákon
  • A napi adminisztráció, az adatbázisok, táblázatok naprakészen tartása és riportok készítése sem maradhat el
Amit az új csapattagtól elvárunk:
  • Legyen 2-3 év tapasztalatod hasonló munkakörben, ahol értékesítői munkát végeztél
  • Közbeszerzésben szerzett tapasztalatot előnyben részesítjük
  • Légy gyakorlott ügyfelek látogatásában és megnyerésében (Sales Hunter beállítottság előny)
  • Rendelkezz magabiztos vezetési rutinnal (B kategóriás jogosítvány)
  • Az angol nyelvtudást előnyben részesítjük

A munkavégzés helye Budaörs, de közelebb vagyunk, mint gondolnád – székhelyünk könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel, illetve céges autóbusz is indul a Déli pályaudvarról.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, érzel magadban elhivatottságot, hogy csapatunk tagjaként közösen érjünk el további sikereket, várjuk fényképes önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével.