Karrier

Úgy gondolodhogy határozotttalpraesett személyiség vagy?

Akkor ne keress tovább, hanem jelentkezz hozzánk!

Key Account Manager

Milyen feladataid lesznek?
  • Új ügyfelek felkutatása és a meglévő ügyfelekkel való napi kapcsolattartás e-mailben, telefonon, személyesen
  • Rendelések rögzítése, visszaigazolása, illetve a jóváhagyott beszerzések továbbítása a szállítók felé, rendelések nyomon követése
  • Árajánlatok készítése
  • Projektek menedzselése
  • Heti és havi jelentések készítése
  • Adatbázisok naprakészen tartása
  • Együttműködés a kapcsolódó területekkel
Mit várunk az új csapattagtól?
  • Minimum 2-3 éves releváns munkatapasztalattal rendelkezel a kereskedelem területén
  • Kiemelkedő számítástechnikai tudás vagy érdeklődés
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Gyakorlat kiemelt partnerek kezelésében, új partnerek megnyerésében
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Talpraesettség, szervezőkészség, eredményorientáltság
Miért érdemes hozzánk csatlakozni?
  • Versenyképes jövedelem
  • Modern, sikerorientált munkakörnyezet
  • Karrierlehetőség, folyamatos képzés, kiváló munkahelyi légkör
  • Saját ötletek megvalósíthatóságának lehetősége
  • Fiatal, lelkes, motivált csapat
  • Angol tanfolyam, csapatépítők, irodai masszázs, AYCM lehetőség
Mit részesítünk előnyben?
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Középfokú kereskedelmi, gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Munkavégzés helye:
  • Budaörs, 2040 Vasút utca 15.

A munkavégzésre Budaörsön kerül sor, de ne aggódj, hiszen a munkavégzés helyére céges autóbusz indul a Déli pályaudvarról.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény meg-jelölésével az email címünkre szíveskedjen elküldeni. Fényképes szakmai önéletrajz és fizetési igény nélkül küldött pályázatát nem áll módunkban értékelni.